Home » Genel » 223 Serisi Çok Amaçlı Buat Klemens

223 Serisi Çok Amaçlı Buat Klemens

 

Çok amaçlı buat klemensler ile birçok kablo tipini kolay bir şekilde bağlayabilir, daha hızlı, daha basit ve daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Diğer serilere göre %40 oranında daha az yer kaplayan 223 serisi buat klemensleri sayesinde uygulama alanı zor olan bölgelerde çok rahat bir şekilde kullanabilir, herhangi bir alet kullanmadan yaylı bağlantı sayesinde elinizle kolay bir şekilde takıp çıkarabilirsiniz. Çok amaçlı buat klemensler ile birçok kablo tipini kolay bir şekilde bağlayabilir, daha hızlı, daha basit ve daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Klemensimizin şeffaf dış yüzeyi sayesinde kablolarınızın gereğinden fazla uzunlukta soyulduğunu veya kablonun soyulan yüzeyi yeterince içeriye girmediğini görebilir buna göre uygulamayı daha kolay hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda klemensimizin ön ve arka yüzeyinde iki test yuvası mevcut olup, montajı yapılmış dahi olsa kolay erişebilir test yuvaları sayesinde yerinde test etme imkânı sağlar.

223 serisi, CE onaylı olup 32 A/450 V gerilim ve akım değerlerine dayanabilir. Çok amaçlı buat klemensler ile en çok kullanılan, tek damarlı – çok damarlı ve ince çok telli kablo tiplerini güvenli, hızlı ve kompakt bir şekilde bağlayabilirsiniz. 223 serisi çok amaçlı buat klemensler 2,3 ve 5 konnektörlü olarak bulunmaktadır. AWG24 ~ 12 / 0.08 ~ 4sq.mm arası tek damarlı ve çok damarlı iletkenleri güvenli bir şekilde bağlar.

Bina otomasyonlarında, intercom, hoparlör, kapı ve giriş kontrolleri, elektrikli perdeler veya aydınlatma benzeri alanlarda bağlantı ekipmanları önemli hale gelmektedir. Bu yüzden kullanılan bu alanlarda kablolama artarken aynı zamanda kullanılan alan da azalmakta olup ayrı dağıtım kutuları kullanılmamaya özen gösterilir. Bunların yanı sıra 223 serisi klemensler endüstriyel uygulamalarda pompa ve motor kablolamasını içerir.

 

Ürünü İncele

Check Also

Ultraviyole Kablo Bağı Nedir?

Ultraviyole kablo bağları, adından da anlayacağınız üzere ultraviyole güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan kablo bağlarıdır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir