Home » Genel » Güç Dağıtım Ünitesi Nedir? (Distribution Blocks)

Güç Dağıtım Ünitesi Nedir? (Distribution Blocks)

Genellikle Pano içlerinde dağıtım amaçlı kullanılan bu ürünlerle, pano içi uygulamalarınızda birden fazla bağlantı elemanları kullanmadan çok basit bir şekilde dağıtım sağlayabilmenize olanak tanır.

 

Dın ray ve vida yuvaları sayesinde ister vida ile monte edebilir, ister dın raya takabilirsiniz. -30C° ile 110C° arasında çalışma sıcaklığına sahip bu ürünler aynı zamanda Alev yürütmez özelliğe sahiptir.

 

Bakır bar ve demir kaplı çinko vida kullanılan ürünlerde, sağlam yapısı sayesinde 125 Amper Çalışma akımı ve 500V çalışma gerilimine sahiptir.

 

6 çeşiti bulunan güç dağıtım üniteleri, 2 kutup 7 delik – 2 kutup 11 delik – 2 kutup 15 delik – 4 kutup 7 delik – 4 kutup 11 delik ve 4 kutup 15 delik olmak üzere içlerinde farklı çaplarda delikler mevcuttur.

Aşağıdaki tabloda göreceğiniz üzere ürünlerin ölçü, delik adetleri ve delik çaplarını bulabilirsiniz. Kullanım alanlarınızda sizi yormayacak ve oldukça basitleştirecek bu ürünü güvenle kullanabilirsiniz.

Güç Dağıtım Üniteleri İncele

Check Also

Ultraviyole Kablo Bağı Nedir?

Ultraviyole kablo bağları, adından da anlayacağınız üzere ultraviyole güneş ışınlarına karşı dayanıklı olan kablo bağlarıdır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir